קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

קירות וידאו

מערך מסכי לד שמציגים פרסומות על שלטי חוצות ענקיים, הופעה באצטדיון או משחק כדורגל ועוד אינסוף אירועים המוניים כמו מפגש רבנים או עצרת בחירות. בימינו אפילו בשדה הקרב המודרני יש קירות וידאו שבהם יכולים המפקדים הבכירים לפקח על המתרחש במספר חזיתות כאילו היו בכל אחת מהן.

על מה חשוב להקפיד כשקונים מסכי Led  שמרכיבים את קיר הוידאו?

קודם כל נסיון ואמינות. קירות וידאו הם יקרים וחשוב להקפיד שכל מי שמתעסק עם האספקה וההרכבה יודע בדיוק מה הוא עושה. אם אתם לא בטוחים במוכר שממנו ביקשתם הצעת מחיר, בקשו ממנו לספק דוגמאות של קירות וידאו שהקים בעבר. כמו בכל תחום, גם פה כדאי לבקש הצעות מחיר ולהשוות מספר חברות.

מודולריות וגמישות: חשוב להקפיד שהמערכת בנויה בצורה כזאת שאפשר לשנות את מערך וכמות המסכים לפי הצרכים של העסק.

איכות התמונה: חשוב לבדוק כי התמונה במסכי ה Led  חדה והצבעים שמשתקפים בה נראים אמיתיים וחיים. בקיר וידאו שבנוי למערכות אבטחה, החדות חשובה יותר מהחוויה הויזואלית, אך ברור שבאירוע המוני או בפרסומת חשוב שמה שהקהל רואה יראה טוב. הרזולוציה משתנה ממסך למסך וככל שהיא גבוהה יותר כך החדות ברורה יותר.

עדכון מערכת מהיר וזול: עדכון המערכת בצורה שלא תצריך החלפת המסכים אלא רק החלפת רכיבים ספציפיים חשובה מאוד. בעולם מסכי ה Led  וקירות הוידאו, השינויים הטכנולוגיים מתרחשים מהר ועל מנת לא לפגר מאחור ולהיראות מיושנים, צריכה להיות קיימת אפשרות שדרוג שלא תפריע לפעילותו השוטפת של העסק. העדיפו תמיד מערכות שבהם מתבצעת החלפה של המנוע ולא של כל המסכים והמסגרות שהיא יקרה יותר.

 

סרטון מעניין