קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

תאורת לד בבית ובגינה

תאורה לבית - תאורת לד בבית קובעת את אופיו של הבית.
ישנם הבדלים בין סוגי הלדים שאנו נבחר, והנה כמה דוגמאות:
* אם הבית או חדרים מסוימים הם בצבעים של שמנת ואפור, תאורות הלד המושלמת תהיה בצבעים כהים ולא בהירים וחזקים.
* בדרך כלל לחדרי הילדים נבחר לדים בצבעי הקשת. שגם פה זה מתחלק, במידה וחדר הילדים הוא לילדה, נהוג ללכת על צבעים רכים יותר כמו ורוד או כחול נייבי ובמידה והלדים מותאמים לחדר לילד, נהוג ללכת על צבעים יותר חזקים כמו אדום / כחול / צהוב וכו.
* חדרי משפחה שלא צריכים צבעים צבעוניים נשאיר מקום לצבעים משפחתיים כמו צהוב זהב, כחול רויאל, או לבן.
תאורת לד מתאימה בתוך תקרות אקוסטיות
רבים שואלים האם תאורת לד לבית עמידה בכלל?
כן! תאורת הלדים לבית עמידה לאורך שנים רבות ואינה דורשת תחזוקה. נורות לד מציעות ספקטרום צר במיוחד של פס תאורה, הן בעלות אורך חיים של עד
50,000 שעות והזמן הדרוש להארה מוחלטת שלהן עומד על מיקרו שניות בלבד.
בתוך תקרה מתוחה אפקט התאורה משנה את כל החלל העיצובי.

תאורת גן - תאורת לד לגינה. איזה צבעים כדאי? האם היא עמידה בפני גשמים ורוחות? האם התאורה מתאימה גם למרפסות או מרפסות שמש?

משנה לחלוטין את המראה של החלל. תאורת לד בגינה
כיום כבר לא מקובל לעצב את החצר, את הגינה או את המרפסת עם מנורות צהובות וישנות שנותנת אור של "בית חולים" בלבד. אלא תאורת לד בצבעים שונים ובדגש על כל עץ ועץ שיתנו לחלל החיצוני (גינה / מרפסת / מרפסת שמש) את הביטוי הטוב ביותר שהיא יכולה לתת.

תאורת הלד בגינה הם עמידות וקשה מאוד לפגוע בנורות הלד, או ליצור שריטות ונזקים בכל סדר גודל כזה או אחר. הנורות הן בעלות עמידות למכות וזעזועים כמעט בכל מצב.

סרטון מעניין