קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

מחפשים עיצוב נוצץ לסלון? עמוד נירוסטה מהמם הוא הפתרון

מאוד לא פשוט ללכת ולקנות היום טלויזיה. אנחנו רוצים לבחור טלויזיה שתהיה מרשימה מאוד, שתהיה איכותית מאוד, שלא נדבר על זה שאנו רוצים מסך ענק. אם היא יכולה להיות 4K או סופר HD עוד יותר טוב ועל הדרך שיהיה לה סמארט TV ומסך קעור. הכל טוב ויפה אבל טלויזיה כזאת צריכה לשבת גם על מעמד חזק, ושיהיה גם יפה מאוד ולא יהרוס את כל העיצוב היקר שבו השקענו כשקנינו טלויזיה כל כך יקרה.  הטלויזיה צריכה מעמד שיתאים לה וגם יוכל להראות אותה הכי טוב שיש לאלו שצופים בה. על כן חשוב מאוד לא לזלזל בתהליך הבחירה והקנייה של מעמד לטלויזיה ולכן אני ממליץ על עמוד נירוסטה לבית. מי שרוצה להינות מחווית צפייה שלמה יותר ולהינות מהטלויזיות האיכותיות ביותר שיש לשוק היום להציע אז כדאי שיקנה מעמד חזק, עמיד ויפה לעין. אז כמו שאמרתי הכי חשוב שהעמוד נירוסטה או כל מעמד אחר קודם כל יתאים לטלויזיה המדוברת שעליה חלמתם וקניתם. יש לשים לב לגודל המסך, למשקל שהמעמד יכול לשאת, לבדוק האם מיקום יציאת הכבלים מהטלויזיה לא יפגע והאם יש מקום במעמד עצמו להסתרת הכבלים. מומלץ גם לבדוק שהמעמד יכול להסתובב שכן יכול להיות ותרצו באופצייה הזו.

מה היתרונות של עמוד נירוסטה כמעמד לטלויזיה?

  1. חוזק ועמידות הן 2 תכונות מאוד בולטות של עמוד הנירוסטה. יש אפשרות לתלות את הטלויזיה על עמוד מהריצפה, מקיר אנכי או מהתקרה ולשים על העמוד משקל שהוא בדרך כלל גבוהה יותר מאשר כל מעמד אחר לטלויזיה מפני שהחומר שלו הוא חזק באופן הטבעי שלו.

  2. יעילות - עמוד הנירוסטה יחסוך לכם הרבה מקום מפני שאפשר לקבע את הרגל שלו לרצפה או לתקרה ואין צורך ברגל עם שטח פנים גדול בתחתי שלה שכן הוא מחוזק באופן בלתי רגיל.

  3. אפשרות לטלויזית ענק - בהתקנת שני עמודי נירוסטה מקבילים אתם מקבלים את כל הטוב שבעולם אבל גם אופציה להחזיק טלויזיה גדולה מאוד שכן העומסים יתחלקו בין שניהם.

  4. יופי עיצובי - מבחינה עיצובית אין תחרות גבוהה לעמוד הנירוסטה. הוא נראה מעולה, יש לו שיק, הוא מתאים לכל רעיון עיצובי, בחלק הוא ישתלב ובחלק הוא ישבור.

מה כדאי לבדוק לפני רכישת עמוד נירוסטה?

מומלץ לערוך בדיקה מקיפה לפני שאנו יוצאים לרכוש עמודי נירוסטה שכן זהו מעמד שלא נלך ונקנה בכל שנה. על עמוד הנירוסטה להחזיק ציוד יקר מאוד וההתקנה שלו לריצפה או לתקרה היא עבודה של מקצוענים ומומלץ לא לעשות זאת בכוחות עצמך, אפילו אם אתה הנדימן. יש לבדוק האם החברה שממנה נקנה מעניק שירותי התקנה עד הבית ושירות עד הבית. לא מומלץ לקנות ממשהו שלא עושה התקנות. יש להבדוק את האחריות ואת הסעיפים הקטנים. יש לבדוק האם המתקין יודע לחבר את האודיו והכבלים, האם המתקין יודע גם להעלים את כל החוטים שתמיד יוצאים לנו מאחורי הטלויזיה.

 

סרטון מעניין