קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

זרוע חשמלית היא פתרון מעולה לכל מי שאוהב גאדג'טים וחידושים

האם חשבתם פעם למצוא מעמד לטלויזיה שיהיה בעצמו סוג של גאדג'ט ופריט עיצובי מרתק? אם כן אז המשיכו לקרוא. הזרוע החשמלית מגיעה בכל מני צורות וורסיות ובכולן תפקידה הוא קודם כל להחזיק את הטלויזיה אבל מה שבאמת מיוחד בה הוא שזה לא תפקידה היחידי! אם פעם מתקן המעמד לטלויזיה שלנו היה תפקיד אחד בלבד וזה להיות הסבל של הטלויזיה, והיה צורך בסבל, הטלויזיות היו שוקלות טון! אז היום זה כבר ממש לא תפקידו היחיד של המעמד. זרוע חשמלית היא הדוגמה המובהקת למעמד שיכול לעשות פלאים, בין אם זה לפנק אתכם, בין אם זה להיות פתרון עיצובי, בין אם זה כדי לחסוך מקום ובין אם זה פשוט כדי להשלים שילוב מנצח בין טלויזיה סופר יוקרתית למתקן שלא יראה זול מדי ויוריד מערכה של הטלויזיה שעלתה לכם כל כך הרבה.

אז מהיא הזרוע החשמלית?

זרוע חשמלית היא כמו שכבר ציינתי הרבה מעבר לסתם מעמד רגיל לטלויזיה ובואו נראה אילו סוגים יש:

  • זרוע חשמלית מתקפלת מקיר אנכי - זרוע חשמלית עם קיפול מפרקי שיכולה להיות צמודה ומרוחקת מהקיר והכל בלחיצת כפתור, היום יש גם כאלה עם כפתור נוסף שמסוגל גם להסיט את הטלויזיה שמאלה וימינה ולמעלה ולמטה. פינוק גדול, יש לה יכולת להחזיק טלויזיות אפילו של 50 אינץ'.

  • זרוע חשמלית מעלית מתקרה - מעלית תקרתית מדהימה שמורידה אל עבריכם את הטלויזיה בלחיצת כפתור וגורמת לכל תהליך הצפייה להיראות כמו משהו מהעתיד. הטלויזיה יכולה לרדת גם מתוך מסתור בתקרה ופשוט להיעלם בלחיצת כפתור. היתרון שלה הוא גם עיצובית מדהים אבל גם חיסכון מושלם במקום וזווית צפייה מנוחה מאוד בכובה העיניים.

  • זרוע חשמלית שעולה מתוך רהיט - זוהי זרוע מיוחדת במינה שעל ידי אנשי המקצוע הנכונים תעלה מתוך רהיט מותאם מראש או נישה בריצפה. המעמד הזה נראה פשוט מדהים והוא נעלם לגמרה בתום השימוש, כמו כן גם איתו יש אפשרות משחק של הסטה ימינה ושמאלה או סיבוב במקום.

איפה כדאי להתעניין ברכישה של מתקן חשמלי שכזה?

התקנה או רכישה של זרועות חשמליות חייבת להתבצע בצורה מקצועית ורק לאחר בדק בית מפני שהתקנה של זרוע חשמלית היא איננה פשוטה ולא כל הנדימן יוכל לעשות את ההתקנה כמו שצריך. ההתקנה הזאת כרוכה בהמון חיבורים, היא יחסית יקרה, היא מחזיקה טלויזיה מאוד יקרה, היא צריכה להיות בטיחותית והיא צריכה להחזיק להרבה שנים. לכן אני ממליץ דבר ראשון לאחר שגיבשתם כיוון לגבי איזו זרוע תתאים לכם, לבדוק על חברות שיש להם את החבילה כוללת גם מתקנים חשמליים מכמה סוגים, גם אחריות טובה, גם מוגים שהם מוכרים ואיכותיים, גם חוות דעת לא יזיקו והכי חשוב שתרגישו שהשירות הוא הוגן, אדיב ויחזיק מעמד הרבה שנים. לא לשכוח שצריך מתקין שיגיע מהחברה עצמה ושיכיר את כל המערכות. ישנם מכרים בהם צריך גם לתכנן שקעים בקיר, נישות בקיר ועוד. לכו על חברה שמספקת את כל השירותים האלה גם יחד ואל תחסכו ובדברים האלו שכן לאחר מכן זה יעלה לכם הרבה יותר ביוקר.

 

סרטון מעניין