קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

פרטיות פרטית במינימום התעסקות

בניית גדרות בכלל ובניית גדר אלומיניום בפרט מהווה את הדרך שלנו ליצור את ההפרדה והמידור בין תחום אחד לאחר, בבתים זה תוחם את ההפרדה בין שטחי הגינה או הרחוב ובבניינים הגדר תשמש לגידור גינת נוי וכדומה. גדר אלומיניום יחסית חדשה, היא רק בשנים האחרונות הפכה להיות מוכרת ועושים בה שימוש מרובה. גדר אלומיניום בהשוואה לכל סוג אחר ל גדר היא האמינה, היעילה, והעמידה ביותר. היתרונות של גדר אלומיניום הם רבים יותר מאשר גדרות עץ או ברזל וההמלצה היא להעדיף אלומיניום מכיוון שגם בטווח הרחוק עדיין זו הגדר המשתלמת ביותר.

 

בניית גדר אלומיניום

תהליך בניית גדר אלומיניום הינו תהליך יחסית פשוט מאוד שאינו מחייב תנאים מוקדמים. בהתאם לנמצא בשטח מחליטים כדת תוקם הגדר, האפשרויות הן יציקת עמודי תמיכה, קיבוע לרצפה או התקנה על חומה, אפשרויות אלו מתייחסות לעמודי התמיכה אלו עמודים אנכיים שאליהם מתחברים סרגלי האלומיניום ליצירת הגדר. מכיוון שהאלומיניום קל משקל איך השלכות של גודל, אורך או גובה על אופי ההתקנה, פשוט בכל מרחק נתון מקבעים עמוד תמיכה. לגדר אלומיניום יש יתרונות רבים כאשר הבולט שבהם הוא העמידות והשרידות לאורך שנים. להבדיל מחומרי גלם אחרים כמו  עץ או ברזל האלומיניום אינו מתקלף בצבע וזאת בגלל אופי הצביעה שלו, הוא אינו מתעוות בשינויי מזג אוויר והטיפול היחידי אם בכלל הוא לנקות את האבק מידי פעם. אם נשווה את האלומיניום לעץ נמצא כי את הגדרות מעץ יש לשמר ולטפח. העץ מטבעו הינו חומר גלם טבעי וככזה הוא כפוף לשינויי מזג אוויר, שינויים אלו יוצרים עיוותים שגורמים לצבע להתקלף, צבע מקולף בעץ חייב בתיקון אחרת עלול להיגרם נזק לכל העץ כולו, בין היתר העץ גם חשוף למזיקים וחרקים שונים שפוגעים בו, לכן גדר מץ חייב בחיטוי נגד מזיקים אלו.

 

איך נבחר בגדר הנכונה?

ראשית חשוב לציין כי במילה "נכונה" הכוונה היא לנכונה עבורנו ולא מחייב שמה שנכון עבור השכן באמת נכון עבורנו, לכן יש לקחת בחשבון שגדר עץ אכן עולה פחות מאלומיניום, לעיתים הפער הוא משמעותי אולם אסור לשכוח כי העץ חייב בטיפולים תקופתיים באופן תמידי וטיפולים אלו בין אם אנו נבצע בעצמינו או שיבוצעו על ידי בעל מקצוע הם עולים כסף נוסף, לעומת זאת האלומיניום מחזיר את ההשקעה תוך זמן קצר יחסית בכך שאין צורך בביצוע טיפולים תקופתיים או בכלל, הגדר תמיר נראית כחדשה. הסבה לכך שגדר אלומיניום עמידה יותר מתחילה בעובדה שאלומיניום ביחס לעץ הוא חומר חזק וקל משקל, שיטת הצביעה שלו נעשית בתנור ולכן הצבע כאילו ומרותך לאלומיניום מכאן שאין קילופים. חשוב לבחור בחברה מקצועית להתקנת גדר אלומיניום על מנת שתקבלו שירות ואחריות גם אם במקרה ויש בעיה, הבחירה צריכה להיות לאחר שבחנתם חברות אחרות והשוותם את הביצועים כלומר את התוצאה הסופית.

סרטון מעניין