קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

מקסימום הנאה, מינימום תחזוקה

פרגולות אלומיניום תלויות הן הטרנד החם ביותר כיום בעולם הקירוי והעיצוב של חצרות וגנים. עד לא מזמן היו מתקינים פרגולות לרוב על עמודים ולעיתים תלויות. החיסרון הבולט שהיה קיים בפרגולות תלויות היה נובע מכן שלרוב היו עשיות ברזל או עץ, וככאלו יש צורך לבצע תחזוקה מתמדת על מנת לשמר אותן לאורך זמן. את העץ חייבים לצבוע על מנת שלא יפגע מהמים או ממזיקים ואילו הברזל חייב צביעה על מנת שלא יקבל חלודה וירקב. אולם פרגולות אלומיניום תלויות מהוות את הפתרון האידיאלי מכל הבחינות.

יתרונות של פרגולות אלומיניום תלויות

כאמור לפרגולות אלומיניום תלויות יש יתרונות רבים ע לפני הברזל או העץ, ראשית נבים מה קורה לחומרי הגלם האחרים, כיצד הם ניזוקים ומה נדרש על מנת לטפל בהם.

העץ - יפה, איכותי ועמיד בתנאי שעושים טיפול תקופתי, הטיפול כולל הסרת צבע מתקלף, חיטוי נגד מזיקים וצביעה מחדש. כאשר מדובר על פרגולה תלויה הבעיה הגדולה ביותר היא התחזוקה שמתבצעת בגובה.

הברזל - הברזל מאוד חזק ועמיד יותר מהעץ, משמש לרוב לבניית פרגולות תלויות או גדולות במיוחד. החיסרון גם כאן הוא התחזוקה הנדרשת מכיוון שהברזל מאוד פגיע ורגיש למים, חלודה עלולה לגרום לו להירקב לחלוטין במידה והיא לא מטופלת.

פרגולות אלומיניום תלויות - כאן אפשר לומר בלב שלם כי הגיעו למנוחה ולנחה, אמנם בעבר העלויות היו גבוהות מאוד אך כיום המחירים כמעט והשתוו לברזל או עץ, פרגולות אלומיניום תלויות הן פיתרון מושלם מבחינות רבות, יופי, איכות, עמידות ושרידות לשנים ארוכות. חשוב לציין כי פרגולות אלומיניום תלויות אינן צריכות תחזוקה כלל. לאחר ההתקנה נותר ליהנות מהן בכל רגע. למעשה בחשבון פשוט אם נשווה לברזל או עץ האלומיניום בטווח הקרו כלומר העלות הראשונית להתקנה היא נמוכה יחסית לאלומיניום אולם פעולת השימור והתחזוקה הנדרשת כוללת עלויות גבוהות ובמיוחד אם מדובר על פרגולה תלויה. פרגולות אלומיניום תלויות לעומת זאת לא צריכות תחזוקה או שימור ולכן העלות המחושבת כלל לא קיימת. אז בחישוב מהיר אנו מבינים כי האלומיניום מחירו נמוך בהרבה מכל חומר גלם אחר שתבחרו.

איך לבחור מתקין לפרגולות אלומיניום תלויות?

את הבחירה של החברה שתתקין עבורכם את הפרגולה התלויה חייבים לעשות בכובד ראש, החשיבות והאחריות המוטלת על המתקינים היא גבוהה מאוד. ההתקנה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. והאיכותית ביותר. התקנה לקויה או שלא על ידי איש מקצוע עלולה לגרום לנזק או לאסון. לכן בבואכם לבחור ראשית קבלו המלצות, אל תתביישו אפילו לבקש לראות ולשוחח עם לקוחות קודמים, ותק וניסיון ה גורם מכריע בבחירת החברה להתקנת הפרגולות. חובה לשאול ולברר מה כוללת האחריות ולאיזו תקופה היא נמשכת.

סרטון מעניין