קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

מנגנון מחזיר רצפתי - תחזוקה נכונה ושמירת על מספר כללים לאריכות ימים

התקנת מחזיר דלת רצפתי - מה חשוב !

מחזיר דלת רצפתי הוא אחד מ"אבני הבניין" בשימוש בדלת זכוכית.

ומדוע?

- מחזיר הדלת הרצפתי נושא עליו כמעט את כל כובד משקלה של דלת הזכוכית. לכן עליו להיות מתאים מבחינת מימדיה של הדלת לדלת עליה הוא מותקן.

- מחזיר הדלת הרצפתי אחראי לפעולת הסגירה האיטית והשקטה של דלת הזכוכית. במידה ומחזיר הדלת אינו תואם לגודלה ומשקלה של הדלת, הוא יתקלקל במהרה ויפסיק את פעולתו, מה שעלול לגרום לדלת להיגרר על הרצפה, להתחכך באחת מהקירות הצדדיים ואז עלולה הדלת להישבר. סיכון זה הוא כבד משקל, על אחת כמה וכמה כשנשברת הדלת בזמן פתיחתה או סגירתה על ידי אחד מהמשתמשים בדלת.

- שלישית – מחזיר דלת אשר אינו יכול לעמוד בעומס העבודה של דלת זכוכית אשר נפתחת ונסגרת לרב, יפסיק לעבוד ואז מתחילים הסיכונים.

 

מה עלינו לעשות בכדי למנוע צרות אלו בדלת הזכוכית?

- ראשית עלינו להציג בפני בעל המקצוע המגיע להתקין את הדלת, את תכנון מימדיה המדוייקים של הדלת ולדרוש ממנו מחזיר דלת רצפתי איכותי.

- שנית עלינו לתת לו צפי של שימוש בדלת הזכוכית. דלת כניסה לבניין דירות בן 8 דיירים, אינו דומה לדלת זכוכית המותקנת בבניין בן 40 או 100 דירות ובטח שונה מכניסה אל בניין משרדים בו למשתמשים בדלת אין זיקה לשמירת הדלת ופעמים רבות אנו רואים התנהגות ברברית וברוטלית של משתמשים בבנייני ציבור. לכן במקרים דוגמת אלה, עלינו לתכנן מראש את הכניסה לבניין, כך שתעמוד בכמות האנשים הנכנסת ובצפי התנהגותם.

- שלישית וחשוב ביותר – עלינו לדאוג לתחזוקה ראויה למחזיר הדלת הרצפתי, כיוון שבמידה ולא נדאג לו, ה"מחלה" העיקרית של מחזירים אלה הם ההחילדות שלהם, כיוון שהם ממוקמים ברצפה, בתוך בור, ובכל שטיפה עם מים, במידה ולא נדאג לזה, יכנסו מים אל בור, ישארו שם ויגרמו למחזיר הדלת הרצפתי להחלד ואז הנזק יהיה בלתי הפיך.

 

ישנם מספר דברים אותם ניתן לעשות בכדי למנוע או לפחות למזער את הנזק העתידי. אין ספק כי לא נעים להחליף כל שנה או אפילו פחות מחזיר דלת רצפתי בעלות של אלפי שקלים ושלא נדבר על הסיכון בהפעלתו במצב לקוי.

 

הראשון והחשוב ביותר הוא, לגרז את המחזיר הדלת והבור בו הוא מונח בגריז עד לחלקו העליון ממש. שמחזיר הדלת "יצוף" בגריז. הגריז דוחה מים ושומר על המחזיר ומעניק לו אריכות ימים.

 

השני הוא , לכוון את הדלת במידה והיא נוגעת ברצפה או בצדדים, או שהיא צנחה וקשה לנעול אותה. אחד הדברים הגרועים ביותר במצבם אלה, שהאחראים לדלת או משתמשיה מזיזים את הדלת שוב ושוב בחוזקה בכדי לפתוח או לסגור אותה ואז הורסים את הדלת, הצירים שלה או את מחזיר הדלת הרצפתי.

 

לכן, בכל מקרה בו אתם נתקלים בבעיה בתפעול דלת הזכוכית הזמינו מיד מנעולן המתמחה בדלתות זכוכית, אשר יפתור לכם את הבעיה מיידית.

 

בכל שאלה ניתן לפנות אלי בטלפון ישיר 050-5558419

או בדוא"ל "> כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

או באתר מטה אשר יעניק לכן מידע מפורט אודות בעיות נוספות פתרונות שונים ועוד

כניסה לאתר סופר לוק מנעולן


סרטון מעניין