קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

מקרים בהם חובה עלינו להחליף צילינדר לדלת

חובה להחליף צילינדר

היום נדבר על הצורך בהחלפת צילינדר במקרים בהם אפילו לא צריך להיות לנו שיקול דעת בהחלפתו.

עלינו להבין כי הצילינדר, במיוחד בדירות בהם הפריצה דרך הדלת אל הדירה היא הדרך הנוחה והמהירה ביותר, הוא למעשה מתפקד בשומר האישי שלנו. וכמו לכל שומר כוחו אינו עומד לעולם ועלינו לעכב את הפורץ כמה שיותר עד שמישהו יפריע לו בעבודתו ויאלץ אותו להפסיק ולברוח.

ככל שהצילינדר איכותי יותר והחברה המייצרת אותו לא מפסיקה להמציא פטנטים המונעים פריצה לבית דרך הצילינדר ומעכבים את הגנב ככל הניתן, זה יהיה הצילינדר אותו אנו רוצים להתקין בביתנו.

שיכפול והעתקת המפתח בפלסטלינה -

לצורך המקרים האלה בהם אפילו יש אנשים המסוגלים להסתכל על המפתח ולשנן לעצמם את עומק החריטות וקוטרן, הומצא הכרטיס נגד שיכפול. נכון הוא אינו מסוגל למנוע באופן מוחלט העתקה של המפתח, אך הוא יוצר קשיים רבים ויש לו עדיפות רבה. על אחת כמה וכמה כשאנו מחלקים מפתחות שונים לבעלי מקצוע, שכנים וחברים. הידיעה כי אדם שאינו "מגיע מעולם הפשע" לא ידכ כ"כ מה לעשות עם המפתח ואיך לשכפל אותו. יתרון אדיר לרוכשים אותו, גם אם הוא עולה כמה עשרות שקלים יותר.

עברתי לדירה חדשה ומפתח הצילינדר ניתן לי מהקבלן ועבר הרבה מאוד ידיים 

החלפ/י את הצילינדר במהרה. אינך יודע/ת אצל מי נמצאים המפתחות.

נכנסתי לדירה שכורה חדשה ואיני יודע/ת אצל מי היו המפתחות.

זהו אותו המצב. כשיש ספק בידיעה שלכם, החליפו את הצילינדר בפעולה פשוטה ומהירה בעזרת מנעולן או בעצמכם. דעו תמיד כי ברב הפעמים תוכלו לשמור את המנעול הישן ולהעביר את המנעול החדש לדירתכם החדשה. כך שההשקעה לא ירדה לטמיון.

המנעול או הצילינדר אינם זזים כהלכה והדלת מתקשה להיפתח

כאן אתן לכם טיפ חשוב ביותר. אל תשקיעו כח ואל תגררו את הבעיה, כיוון שלרב, הבעיה שהתחילה כמשהו קטן, הפכה במהרה לבעיה רצינית שעליה, סביר להניח, אטצרך לשלם עוד יותר ממה שהייתי צריך לשלם קודם שגררתי את הבעיה. המנעול היא יחידה מורכבת אשר מעניקה לנו שטק נפשי ברב המקרים, אך לעיתים, כמו בכל מוצר ובעיקר בזולים ובנחותים מבחינת הייצור וההרכבה שלהם, ישנם מנעולים רבים הנוטים להתקלקל לא מעט. 

מעבר לכך, הבעיה יכולה להיות לא בצילינדר בכלל, אלא במפתח עקום, מנגנון שזקוק לשיפוץ או שימון, בריחים עקומים או מנותקים ועוד.

בכל רגע בו אתם משתמשים בדלת לא תקינה ולא מתקנים אותה, אתם מחריפים את הבעיה יותר ויותר.

לטיפים נוספים, למידע רב אודות עשה/י זאת בעצמך ותשובות נוספות לבעיות אני מזמין אותך להכנס ל

מנעולן סופר לוק

בברכה,

נדב מנור.

 

 

 

סרטון מעניין