קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

5 שיטות להלחם ברטיבות בתקרה

מי לא אוהב להתפנק במקלחת חמה אחרי יום ארוך? הדבר נעים כפליים בימי חורף קרים אלה. עם זאת, לחורף יש גם את החסרונות שלו ואחד מחסרונות אלו זה הסופות, גשמים ורטיבות בתקרה. במאמר זה נסביר כיצד להלחם ברטיבות התקרה בחדר המקלחת ובכל הבית.

ממה נובעת רטיבות בתקרה?

בדרך כלל לבעיה זו נחשפים לרוב אנשים אשר חיים בקומה אחרונה. כל מי שהשכיר דירה לפחות פעם אחת בחייו, בטח שמעה מחבריו המלצות בסגנון "רק אל תשכיר דירה בקומה אחרונה!". זאת משום שדווקא מי שגר בקומה האחרונה חשוף יותר לבעיה של רטיבות בתקרה. בימים של סופות וגשמים, בתים בהם בוצע איטום גג בצורה לא איכותית, המים חודרים אל התקרה ומגיעים אל תוך הבית. מעבר לבעיות הפיזיות שזה גורם לדיירים, כגון שלוליות באמצע הבית, ריהוט שנהרס, קור ועוד, הדבר יכול לגרום למחלות פיזיות של ממש. אם לא לטפל ברטיבות בתקרה בזמן, הדבר יגרום לעובש, מה בתורו יכול לגרום למחלות כגון אסטמה, אלרגיה, פסוריאז ועוד. כמו כן, רטיבות בתקרה ידוע בתור בעיה קבועה במקלחת אשר ברוב המקרים נגרמת עקב חוסר היגיינה במקום וחוסר אוורור.

כיצד להלחם ברטיבות בתקרה?

1. הדרך הקלה ביותר להלחם ברטיבות בתקרה היא למנוע אותה מראש, לכן השיטה הראשונה היא מניעה. כל שעליכם לעשות ,הוא לבדוק לפני תקופת הגשמים, האם הגג בביתכם אטום מספיק. בכל הנוגע לחדר המקלחת - דאגו לאוורר את המקלחת על בסיס יומי באופן קבוע וכך הימנעו מרטיבות בתקרה.

2. במידה וכבר הגעתם למצב בו התקרה רטובה, הזמינו מיד איש מקצוע לאיטום הגג.

3. לאחר שהזמנתם איש מקצוע, רכשו בסופר תכשירים לטיפול בעובש ונקו עמם את התקרה.

סרטון מעניין