קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

מובילים בתל אביב

מובילים בתל אביב

אז אם סוף, סוף לאחר חיפושים קדחתניים, מצאתם דירה בתל אביב, זה הזמן להתחיל לארוז ולחפש מובילים בתל אביב. ישנם כמה קריטריונים למציאה של חברת הובלות אמינה וכן, לחסוך במחיר ההובלה. למשל, אם אתם סטודנטים, שותפים לדירה או ששכרתם בגפכם דירת סטודיו, זה הזמן למצוא חברת הובלות קטנות, היות ומשאית גדולה יותר, מן הסתם תעלה לכם יותר. כל חברת הובלות מקצועית וותיקה, מציעה גם שירותי הובלות קטנות בתל אביב ובכל חלקי הארץ.  יש לדעת, כי מחיר ההובלות, יהיו על פי התכולה, מיקום הדירה,, החניה, אם היא קרובה או רחוקה, אם יש צורך בהעברה מיוחדת של רהיט, כגון הובלת מנוף ועוד.

אל תיקחו את הצעת המחיר הנמוכה ביותר של חברת  הובלות

אנו לא כל יום עוברים לדירה אחרת, כך שאם כבר אנו מחפשים צוות של מובילים בתל אביב כדאי כי נשמור על הרכוש שלנו כגון החפצים היקרים לנו שעמלנו לרכוש אותם  במשך שנים.  יש למצוא הובלה שתהיה סבירה במחיר, שיהיה לה ציוד מקצועי ומשוכלל, כלי שינוע מתאימים, ביטוח, אחריות וחוזה מקשר ביניכם לבין החברה, כגון מחיר ההובלה, תאריך, ביטוח שיהיה מוזכר בחוזה, מה כוללת התכולה, מהיכן מעבירים את התכולה והיכן היעד שלה. אם קיבלתם מחיר זול מדי, יש להיזהר שכן הזול הוא בסופו של דבר ביוקר, כגון העברה לא מקצועית של החפצים, פגיעה במשקופים או בקירות הדירה, מה שיאלץ אתכם לתקן, העברה של חפצים ללא ביטוח ועוד.

השוואת המחירים בין המובילים- זה בגדר חובה

על מנת שתדעו מה מחיר ההובלה שלכם, יש להתעדכן מראש בקרב כמה מובילים בתל אביב, כידוע המחיר של ההובלה ייקבע בהתאם לגודל התכולה, למיקום הקומה בבניין, אם יש או אין מעלית, אם יש חפץ. מיוחד שנדרשת עבורו העברה מיוחדת ועוד. השוו וקבלו הצעות מחיר מלפחות 3 חברות הובלה ידועות ורק אז תחליטו כמובן, שהמחיר יהיה חייב לכלול גם את ביטוח התכולה שלכם. אם היה לכם ביטוח תכולת דירה, תוכלו אף להשוות את ערך החפצים שלכם מול הסכום הכלול בביטוח ההובלה, מה שיקנה לכם את האינדיקציה הנכונה לשווי הביטוח של חברת ההובלה בזמן ההעברה של החפצים. גם אתרי השוואות מחירים של תכולת הדירה שלכם תוכלו למצוא באתר http://getmoving.co.il/  כך שתוכלו לדעת מה המחיר שתצטרכו לשלם על ההובלה שלכם.

סרטון מעניין