קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

איך לפעול לאחר תאונת דרכים

נפגעתם בתאונת דרכים ואתם לא ממש בטוחים מה לעשות והאם מגיע לכם פיצוי כספי. האם כדאי לכם לנהל תביעה גם במקרה של פציעה קלילה ? מה לעשות אם אתם חושבים שאתם אשמים? איך תוכלו להבטיח את הפיצוי מחברת הביטוח במקרה של תאונות דרכים ? מי ישלם את ההוצאות הרפואיות ?

נפגעי תאונות דרכים נוטים לחשוב שפיצוי כרוך בשאלה מי הוא האשם בתאונה אולם לאשמה אין לכך קשר לפיצוי המגיע לנפגעי התאונות. החשש הזה יוצר אצל הנפגעים בלבול ופחד לתבוע את חברת הביטוח. אז תנו לי להסביר: גם אם אתם אשמים בתאונה אין לכך כל חשיבות לגבי פיצוי כספי המובטח לכם על פי חוק. אם נפגעתם בתאונה חשוב להתייעץ עם עורך דין נזיקין מומחה לניהול תביעות תאונות דרכים אשר יגן על זכויותיכם כבר בשלבים הראשונים של התאונה. חברות הביטוח אינן ממהרות להציע לנפגעים פיצוי כספי ובטח שלא לסייע להם. לעיתים קרובות פיצוי מחברות הביטוח כרוך במאבק משפטי שהמטרה שלו היא לגרום לתובע להתייאש ולהגיע להסדר שמתאים אך ורק לאינטרסים של חברות הביטוח. עורך דין נזיקין העוסק בתחום תאונות דרכים ידע להעריך את הנזק שנגרם לנפגעים כתוצאה מהתאונה ואת הנזק העתידי שיגרם במקרה של החמרה בפגיעה או פגיעה בתחום עיסוקו של הנפגע. במקרים אלו, התובע יקבל פיצויים בגין כאב וסבל, עזרה צד ג' וסעיפי נזק רבים. ראוי לציין כי על אף שמדובר בתהליך תביעת נזיקין ארוכה, נפגעי תאונות הדרכים זכאים לפיצויים כספיים הכוללים בתוכם את שכר טירחת העורך דין המתבסס על הצלחה.

סרטון מעניין