קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

nlp- הדרך לריפוי עצמי הטובה ביותר

 

מרגיש שאתה תקוע בחיים מבחינת הזוגיות? אהבה? עבודה? אני מאמין שיש לי פתרון עבורך!H2

בוא נחשוב רגע ביחד מה בנאדם צריך כדי להיות מאושר..

יש שיגידו אהבה.. יש שבשבילם כסף יהפוך אותם למאושרים , ואז יבואו אלה שיאמרו רק רגע אבל בלי בריאות כלום לא שווה בעצם.. ועל פניו אין עוררין על כך.

אך נשאלת השאלה בסופו של יום מ-אתה חושב שיגרום לך להיות מאושר.. מה אתה מאמין שתצטרך לעשות כדי להרגיש יותר בטוח עם עצמך וליצור עבורך את האושר כי  הרי כל אדם הוא עולם ומלואו ובפני עצמו.. תסכים איתי שצעד ראשון אל האושר יתחיל בשיפור וקידום ברמה האישית דבר אחד מהנושאים שציינתי כגון אהבה, עבודה ועוד.. והלא חכמים מאתנו אמרו שמחשבה יוצרת מציאות כאן נכנסת לתמונה שיטת ה-NLP.

אז מה זה NLP   בכלל ? H2

שיטה שלא באה לחפור בפצעים או בבעיות מן העבר שהביאו אותך בכלל למצב בו אתה נמצא, אלא באה להדגיש את היכולות שלך להוציא אותן החוצה לחזק לך את הביטחון והאמונה בעצמך שאתה יכול ולשנות לך את כל הראייה והתפיסה השלילית על עצמך שפיתחת ברבות השנים.

 אנחנו מאמינים שבכל אדם יש ניצוץ של אור ,לפעמים עקב החיים הוא כבוי, אנחנו מסוגלים להדליק את האור הזה מחדש ולגרום לאדם לפרוח ולטרוף את החיים.

 ה- NLP זוהי דרך חיים אשר שינתה למיליונים בעולם את החיים מקצה אל הקצה וגם לך היא תשנה .. אנחנו רוצים להשיג עבורך תוצאות ממשיות ואמתיות, ועם שיטת ה-NLP שאנחנו פיתחנו ועם ה-10 שנות הניסיון שצברנו עם מאות מטופלים מרוצים זה אפשרי. גם עבורך!

כמה זמן דורש טיפול ה- NLP ? H2

כמה זמן דורש טיפול ה-   NLP ? H2

הטיפול ב NLP ובדמיון המודרך ידועים כטיפולים קצרי טווח אך עם תוצאות הניכרות לאורך המון זמן קדימה, יש כאלו אשר יספיק להם 2-3 חודשים ויש כאלו שיותר זמן על מנת להגיע אל השינוי המהותי בחייהם , אך חשוב לזכור! כי שיטה זו תיגע בשורש הבעיה ולא בסימפטומים ולפיכך מובטח שתשיג תוצאות ויוענקו לך כלים שיהיו לך לעזר לכל מהלך חייך

ה- NLP זוהי שיטה מוצלחת אשר הוכיחה ועדיין מוכיחה את עצמה ברחבי העולם כמובילת שינוי אמיתי ואיכותי בתפיסת האדם את עצמו  כ- אינדיוידואל אשר יכול לפעול על פי רצונות ליבו ושאיפותיו האישיות  ללא מחסומים ומחשבות טורדניות מן העבר

 

 

סרטון מעניין