קטגוריות באתר

אוכל ובישול אומנות ובידור אינטרנט ביטוח בנייה, עיצוב הבית בנקאות ופיננסים בעלי חיים בעלי מקצוע חברה ומדינה חוק ומשפט הובלות טיפוח ויופי טכנולוגיה ומחשבים לימודים והשכלה מדעים אירועים רוחניות ומיסטיקה נדלן תוכנות יום הולדת ספורט כושר ותזונה תיירות רכב ותחבורה עזרה וייעוץ משפחה וקהילה צרכנות וקניות דרושים וכח אדם בריאות

בחירת מכנסיים לתירגול, יוגה, ומה שבינהם

הקדשת הזמן לפיתוח קולקציה בכל עונה ועושה וחשובה על מנת שלכן יהיה תירגול נוח ויעיל. מן הסתם הסיבה היא לא כי אנחנו חושבות שצריך עוד מכנס תירגול, הרי הארון שלנו מפוצץ בכאלה, אלא בגלל שהצרכים שלנו וגם של כל המתאמנים האחרים בתחום וגם בתחומים מקבילים משתנים כל יום, שבוע, חודש, עונה. שלנו משתנים, כל הזמן.

התחושות, אופי התרגול, הגוף וטווח התנועה שלנו, הכל משתנה, אם תשימו לב גם העור שלנו משתנה. דברים שהיו נוחים לנו לפני שנה ושנתיים ללבוש היום כבר לא נוחים כמו בעבר, לפעמים באמצע תנוחה אנחנו צרגישות היינו רוצות שהמכנס ימתח עוד קצת, או אולי האחיזה שלו במותן כבר לא מה שהייתה פעם ואנחנו מחפשות משהו יותר עוטף.

תהליך הפיתוח הוא תהליך מורכב. מכיוון והגוף הוא מכונה כל כך מורכבת ומדהימה, עיצוב הבגד תלוי עבורינו בכל כך הרבה גורמים. הגוף שלנו נע מהאמצע החוצה, לפעמים חלק הגוף התחתון יותר פעיל ולפעמים העליון, לפעמים העבודה היא עם הידיים ולפעמים עם הרגליים.

ישנן דרישות רבות מהמכנסיים, הן חייבות להיות דינמיים וורסטילים, ממש כמו התירגול שלנו, הן חייבות להתאים להיות מספיק אלסטיות על מנת להקל עלינו, אך לא אלסטיות מידיי בשביל שנרגיש אותן נושמות.

כל אחת אוהבת סוג אחר של מכנס, יש את אלו אשר אוהבת להרגיש את המכנס, ואף רוצות פן יפה ועיצובי. יש את אלו שרוצות שהמכנס לא יפריע להן בתירגול ויהיה כשכבת עור נוספת על הגוף, ויש את אלו שיעדיפו מכנס רחב וגדול כמו מכנסי דייגים. המגוון הוא רחב מאוד, ואני יוכלה להעיד על עצמי שאני אוהבת מינימום הרגשה של מכנס, כך אני מצליחה להתרכז יותר באימון.

יש מי שחייבת את המכנסיים שלה קצרים כדי להיות בקשר בלתי נפרד עם פיקות הברכיים, לאורך כל הדרך.

יש מי שתבקש שעור הירך יהיה חשוף בתנוחת העץ, ועם זאת שהמכנסיים לא יהיו קצרים. שלא יהיו צמודים אך יחבקו בכל זאת, רק איפה שצריך.

יש מי שצריכה את המכנסיים שלה רפויים, אווריריים ודקיקים, יש מי שרוצה אותם עבים ומכסים, מחזיקים ותומכים.

יש את מי שאוהבת להרגיש כאילו היא בלי :) שהכל אפשרי..

אני חושבת שמכנסי יוגה הן כמו כל פריט אופנה אחר, אך ההבדל הוא שפריט אחר אנו קונות מכיוון והוא יפה ולפעמים גם נוח, מכנסי יוגה הן פריט שצריך גם להיות פרקטי, איכותי, ונוח לאימון, לא רק ללבישה. בגלל זה אני חושבת שלאנג'לי יש את המגוון הכי טוב למכנסי יוגה, ובכלל לבגדי מעצבים לנשים. הן מצליחות לשלב יופי, איכות ופרקטיקה במקום אחד. אני ממליצה בחום.

סרטון מעניין